fbpx

Trener biegania online

Współpraca obejmuje kompleksową komunikację przez telefon oraz e-mail.

Trener biegania on-line to świetne rozwiązanie dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z bieganiem oraz dla zawodników bardziej zaawansowanych. Kompleksowo zadbam o Twój sportowy rozwój bez względu na jakim poziomie sportowym obecnie się znajdujesz. Razem możemy osiągnąć ustalony wspólnie realny cel.

Większość zawodników trenuje zbyt intensywnie w stosunku do swoich możliwości zarówno czasowych jak i fizycznych. Wpadają w ten sposób w błędne koło, które nie prowadzi do poprawy wydolności biegowej, a jedynie przybliża nas do tak nie chcianej kontuzji, czy urazu sportowego.

Szczegóły i zalety współpracy:

online

  • Analiza dotychczasowego treningu oraz szczegółowa diagnoza poziomu wytrenowania ( w przypadku osób już biegających)
  • Konsultacje telefoniczne oraz mailowe
  • Wyznaczenie realnych celów, słabych i mocnych stron zawodnika
  • Plan treningowy zawiera szczegółowy opis wszystkich jednostek treningowych
  • Zawodnik otrzymuje indywidualny plan treningowy maksymalnie 2-tygodniowy
  • Analiza i kontrola postępów
  • Korekta planu w zależności od różnych sytuacji losowych (choroba, wyjazd służbowy itp.)
  • Kompleksowe porady dotyczące żywienia, suplementacji, ogólnego przygotowania motorycznego, skutecznej regeneracji i odnowy biologicznej, doboru sprzętu sportowego, pomoc w ustawieniu kalendarza startów, taktyki na bieg i wszelkich potrzebnych spraw około startowych

TRENER ON-LINE

Z pomocą mojego planu treningowego oraz wielu wskazówek, masz szanse wznieść się na wyżyny swoich możliwości. Zaufaj trenerowi II klasy państwowej lekkiej atletyki, 20-krotnemu medaliście Mistrzostw Polski, wielokrotnemu reprezentantowi Polski w biegach długich.

Osoby, które podejmą ze mną współpracę otrzymają profesjonalne wsparcie. Analiza i planowanie treningu jest czasochłonne, dlatego liczba osób, z którą będę miał przyjemność współpracować jest ograniczona.

O współpracy naszej porozmawiamy po kontakcie mailowym, bądź telefonicznym.

Zapraszam


img039