Trener biegania online

Współpraca obejmuje kompleksową komunikację przez telefon oraz e-mail.

Trener biegania on-line to świetne rozwiązanie dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z bieganiem oraz dla zawodników bardziej zaawansowanych. Kompleksowo zadbam o Twój sportowy rozwój bez względu na jakim poziomie sportowym obecnie się znajdujesz. Razem możemy osiągnąć ustalony wspólnie realny cel.

Większość zawodników trenuje zbyt intensywnie w stosunku do swoich możliwości zarówno czasowych jak i fizycznych. To Trener musi poznać zawodnika i dobrać odpowiednią ścieżkę biegowego rozwoju, która zagwarantuje harmonijny rozwój. Tylko indywidualne podejście do zawodnika zapewni zdrowe bieganie i satysfakcję z osiągniętego postępu.

Trener biegania online obejmuje:

online

  • Kompleksową analizę dotychczasowego treningu
  • Wyznaczenie realnych celów, słabych i mocnych stron zawodnika
  • Zindywidualizowany plan treningowy (raz w tygodniu)
  • Bieżące konsultacje online
  • Analiza i kontrola postępów
  • Korekta planu w zależności od różnych sytuacji losowych (choroba, wyjazd służbowy itp.)
  • Pomoc w ustawieniu kalendarza startów, taktyki na bieg i wszelkich potrzebnych spraw około startowych

TRENER ON-LINE

Z pomocą mojego planu treningowego oraz wielu wskazówek, masz szanse wznieść się na wyżyny swoich możliwości. Zaufaj trenerowi II klasy państwowej lekkiej atletyki, 20-krotnemu medaliście Mistrzostw Polski, wielokrotnemu reprezentantowi Polski w biegach długich.

Osoby, które podejmą ze mną współpracę otrzymają profesjonalne wsparcie. Analiza i planowanie treningu jest czasochłonne, dlatego liczba osób, z którą będę miał przyjemność współpracować jest ograniczona.

O współpracy naszej porozmawiamy po kontakcie mailowym, bądź telefonicznym.

Zapraszam

img039