Trener Biegania – Kraków (plany treningowe, opieka trenerska)

Trening indywidualny z trenerem Kraków

Brakuje Ci motywacji, bądź nie wiesz jak powinien prawidłowo przebiegać Twój trening?

Trening indywidualny to opcja właśnie dla Ciebie!

Treningi indywidualne są formą zajęć biegowo – sprawnościowych pod okiem specjalisty. Każdy z nas posiada różne dysfunkcje i słabe punkty na mapie ciała nad którymi trzeba pracować. Z doświadczenia wiem, że większość biegaczy amatorów pomija trening sprawnościowy, pracę nad koordynacją oraz siłą i techniką biegową. Powinno to jednak stanowić fundament każdego sportowca – biegacza. Dzięki mojemu programowi wzmocnisz staw skokowy, podniesiesz się na biodrach. Znacząco poprawisz technikę biegową, dzięki czemu osiągniesz znaczny progres biegowy.

Indywidualizacja treningu pozwala na skierowanie oferty dla każdego, niezależnie od wieku, płci, możliwości i celów treningowych. Umożliwia koncentrację na oczekiwaniach osoby trenującej, co jest bardzo istotne, ponieważ każdy z nas jest wyjątkowy pod wieloma względami. Z uwagi na zróżnicowane reakcje organizmu na obciążenia treningowe metody treningu powinny być dobierane profesjonalnie, ze szczególną troską i starannością, aby zapewnić wysoki komfort treningu i jak najlepiej dopasować formy ruchu do osobowości i temperamentu osoby trenującej.

Możliwość treningu do wyboru:

Trener biegania Kraków

Idealnie dopasowany plan treningowy pozwala Tobie czerpać dużo radości z podejmowanej aktywności fizycznej, uczy świadomości ciała i zdrowego stylu życia oraz dodaje energii życiowej i redukuje efekty codziennego stresu.

Jeśli masz pytania to z chęcią odpowiem na nie pod mailem radek@radekkleczek.pl