Treningi dla firm

Treningi biegowe dla firm to oferta zajęć grupowych dostosowanych do poziomu wytrenowania każdego z uczestników. Na treningach skupiamy się nad wszechstronnym rozwojem ciała poprzez szereg ćwiczeń wzmacniających, stabilizujących, poprawiających technikę biegową.

Każde zajęcia rozpoczynamy profesjonalną rozgrzewką, która ma za zadanie przygotować nasz organizm do części głównej treningu. Na zajęciach będziemy realizować jednostki treningowe takie jak siła biegowa, biegi ciągłe w różnych zakresach intensywności, zabawy biegowe, czy treningi powtórzeniowe.

Każdy uczestnik może liczyć na analizę techniki biegowej wraz z korektą ewentualnych błędów. Indywidualne porady z pewnością wpłyną na większą świadomość biegową uczestników w codziennym treningu i pozwolą na efektywniejsze bieganie. Dodatkową zaletą treningów dla firm jest ich wymiar integracyjny. Badania wykazują, że regularna aktywność fizyczna ma pozytywny wpływ na stan zdrowia fizycznego oraz psychicznego. Ma zbawienny wpływ na nasze samopoczucie, dzięki czemu pracownicy są bardziej zmotywowani oraz wydajniejsi w codziennej pracy.