Partnerzy

Sklep Biegacza

Sklepbiegacza.pl to internetowy sklep sportowy oferujący największy w Polsce wybór sprzętu do biegania i ćwiczeń. Równocześnie pod tym szyldem powstaje ogólnopolska sieć specjalistycznych sklepów dla biegaczy. Poza szerokim asortymentem, atrakcyjnymi cenami i częstymi promocjami klienci mogą liczyć również na profesjonalną poradę dotyczącą indywidualnego doboru najwłaściwszego obuwia.

www.sklepbiegacza.pl


agisko_logo_www

Agisko

Wszystkie produkty firmy AGISKO zrobione są z naturalnych składników. Dzięki temu zapewniają bardzo wysoką przyswajalność, oraz nie obciążają układu pokarmowego. Są liderem na światowym rynku w produkcji naturalnych suplementów diety, przeznaczonych dla sportowców wyczynowych.

www.agisko.pl


logo-salco2

Salco Sport Therapy

Salco Sport Therapy to naturalnie warzona, wysoko zmineralizowana sól, przeznaczona do przygotowania wartościowej kąpieli solankowej. Jej świetne wartości regeneracyjne są nieocenione w procesie treningowym.

www.salco.pl


Polger Transport

Firma PolGer Transport HmbH Deutschland z siedzibą w miejscowości Neumarkt jest firmą świadczącą usługi w zakresie spedycji międzynarodowej. Zajmują się kompleksową obsługą wysyłek drobnicowych oraz całopojazdowych na terenie Europy.

www.polger.net


asa-team_logo

ASA TEAM

Firma ASA jest liderem na rynku w kategorii suplementów diety, pielęgnacji oraz higieny. W produkcji preparatów ASA stosuje najwyższej jakości naturalne surowce oraz sprawdzone i nowoczesne technologie. Spółka opracowuje swoje preparaty w oparciu o najnowsze doniesienia naukowe, opinie ekspertów oraz wybitnych specjalistów z różnych dziedzin nauki i medycyny. Firma propaguje zdrowy styl życia, tworząc w 5 miastach grupy treningowe prowadzone pod okiem sympatyków biegania.

www.asa.eu